Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busiarz zostawił pasażerkę na stacji paliw. Goniła go taksówką, ale i tak nie zaczekał

Utworzony przez er, 2 kwietnia 2015 r. o 15:18
Wracałam dwa razy z Wrocławia do Lublina autobusem tej firmy. Raz wracałam w nocy i generalnie było szybko i miło. Gdyby nie fakt, ze Pan kierowca od Wrocławia do Puław na caly głos rozmawiał z pasażerką obok siebie, ktora również nie szanowała innych jadących śmiała się w niebogłosy i wesoło jej na pewno minęła podróż, ku niezadowoleniu innych jadących. Nastepnym razem wybrałam na podróż dzień. I to również nie był dobry pomysł, gdyz kierowca, zwykly cham, nie chcial uznac biletu, ktory zamowilam przez internet i pokazałam mu bilet sciagniety na smartfon. Podalam nazwisko, na ktore rezerwowalam bilet i dalej nic. Gdyby nie moj upor i interwencja innych pasazerow pewnie przepadlyby moje niemale pieniądze. Po tym, jak juz zostalam wpuszczona do auta, musialam wysłuchiwać komentarzy zacofanego kierowcy, ze jak wejdzie 'KONTROL' to on bedzie musial mnie wysadzac, ze przeze mnie zabiora mu prawo jazdy,itp. itd. Łaskawie przymknął się dopiero wtedy kiedy powiedziałam, ze jeszcze jeden komentarz w moją stronę i zadzwonię do jego szefów na skarge, bo niczym nie zawinilam pokazując mu bilet w telefonie. Myslalam, ze mlodzi ludzie, bo facet raczej nie mial jeszcze 40, to są rozwojowi. Od tamtej pory w ogóle nie korzystam z uslug tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej kobiety. Z Krakowa do Lublina ma bezpośredni pociag. To po co jechać busem bez WC, bez mozliwości rozprostowania nóg.
  a ja nie rozumiem po cholerę są busy jak nie pozwolą sie człowiekowi po drodze wyszczyć, jak im tak żle zaczekać to niech zabierają same młode zdrowe osoby za okazaniem zaświadczenia lekarskiego, że wytrzymają bez szczania przez 4-5 godzin ,wtedy ten pieprzony przewoźnik będzie woził ale powietrze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nigdy nie skorzystam z tego przewonika, tak zachowują się, ze nazwałbym to chamstwem, Niech pani poszuka adwokata i oskarży go o próbe zagrabienia mienia bo odjechał  pani waliozkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niezle zasuwał skora taksówa go nie dogoniła
Tak wlasnie jezdza. Nie patrza na znaki. Ale musza byc na czas. Nazywaja se EXPRESSBUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busy to bydło i tylew temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebić dziadom opony  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedział że wyszła do ubikacji że zostały jej "ciuchy" to nic go nie usprawiedliwia. Na takiego chama jest tylko jedno wyjście.Pracodawca powinien zwolnić kierowcę natychmiastowo za "taką reklamę firmy", a kierowca zapłacić za taryfę.Właścicielu firmy twój podwładny "zrobił ci wspaniałą reklamę" pewnie się bardzo cieszysz!!!!!!! NIGDY TYMI BUSAMI!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pasażer jest dla BUS-a, nie BUS dla pasażera. Przewoźnik powinien dbać o pasażerów, nie o siebie i na długich trasach zapewnić skorzystanie z toatety. Jeśli takiej nie ma w samochodzie, powinien zrobić postój co najmniej 15- minutowy. To zwyczajne chamstwo kierowcy i szefa. Wspieram Panią Marię, aby usyskała nie tylko zwrot poniesionych kosztów, ale i za szkody moralne. Ja rzadko korzystam z takiej komunikacji. Kierowcy jeżdżą niebezpiecznie, za szybko. Nie boją się policji, bo mają CB-radia i znają trasę. Ostatnio musiałem słuchać przekleństw przez CB-radio, do tego kierowca rozmawiał przez telefon. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład niebywałego chamstwa. Właściciel jest tu przykładem dla kierowcy, najwyraźniej. Ja jeżdżę na innych trasach i nie zdarzyło się by kierowca nie pytał kilkakrotnie czy wszyscy wrócili. Nie zdążyło się by pasażerowie byli oburzeni za kilka minut spóźnienia starszej osoby. Jedno jest pewne, ostrzegę każdego przed tym przewoźnikiem. Powinien przeprosić i zwrócić pieniądze, a nie komentować w taki sposób. Widać dobrze się mu powodzi i nie musi liczyć się z pasażerami. Życzę panu kierowcy i właścicielowi by mogli sami zakosztować podobnej sytuacji, może to ich czegoś nauczy. Zło do nich na pewno wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nigdy nie skorzystam z usług tej firmy pomimo, że jeżdżę bardzo często na tej trasie. Na szczęście jest również inny przewoźnik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolenia na taką działalność wydaje wojewoda miasta z którego pochodzi firma - należy to zgłosić ponieważ jeśli wydaje pozwolenia to może je również cofnąć.   Miałem nieco inną sytuację gdy przewoźnik odmówił przejazdu ponieważ następni klienci jechali dalej niż z ww-y do Lublina więc wziął ich ponieważ płacili więcej.   Ja tak zrobiłem wysłałem poważne pismo mailem do wojewody i z kontaktem do mnie. Z-ca wojewody zadzwonił aby upewnić się czy napisałem prawdę a w kierunku firmy podejmą jak to określili odpowiednie kroki. Jestem pewien że mieli kontrolę w mojej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę bardzo często, również na tej trasie. Praktycznie w ogóle nie zdarza się, aby pasażerowie prosili busiarzy o dodatkowy postój. Natomiast tłumaczenie, że pasażerowie wychodzą i nie wracają rozsmieszyl mnie do łez :) gratuluję talentu argumentacyjnego oraz życzę powodzenia w prowadzeniu firmy Panu właścicielowi. Nie skorzystam juz z tego przewoźnika a moje co najmniej 100 zł miesięcznie trafi do kieszeni innego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem na tę trasę pewnie wejdzie też Polskibus, chociaż lokalna mafia busiarska na razie ostro blokuje. Takie firmy jak ta stracą wtedy większość klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej nie wsiądę do tej firmy, jeżeli nie potrafi uszanować klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kierowca bierze przykład z właściciela jak po chamsku załatwiać klientów którzy odważą się na przystanku wyjść do toalety. Piszę pan kierowca z małej litery gdyż na dużą musi zapracować. Ale biorąc pod uwagę opisany przypadek podejrzewam, że jeszcze trochę czasu wystarczy a busy będą jeździć puste bo panu czy panom kierowcom będzie zależało tylko na DOKŁADNYM respektowaniu rozkładu jazdy a nie na dowiezieniu pasażera do miejsca przez niego wybranego.  Szkoda że jeden kołek psuje ładny parkan jakim jest przedsiębiorstwo przewozowe.        Swiątecznie pozdrawiam miłych kierowców busów i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę w tym nic złego. Prosta sprawa Pani się spóźniła i już. Rozkład to rozkład. Kierowcy mają kary za nieterminowe stawianie sie na przystankach.
A pomyślałeś że ta pani zostawiła swój bagaż i kierowcę o tym powiadomiła że wychodzi do ubikacji.Życzę ci takiego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Pańśtwo nadgorliwie komentujący!!! Jeżeli kierowca informuje że może stać tylko 5 minut to oczywistym jest że pasażer powinien się dostosować. Mamy 21 wiem i gdyby naprawdę był problem bo owa pasażerka mogła się źle poczuć czy zabłądzić w nie znanym jej miejscu to nie ma problemu z wykonaniem telefonu. Wszysycy jesteśmy ludźmi. Odjazdy z przystanków muszą odbywać się planowo ponieważ grozi to karą finansową. Podróżuje z firmą ExpressBus od wielu lat i nigdy nie zostałem tam źle potraktowany. Co więcej jestem osobą niepełnosprawną i na pomoc pracowników zawsze mogłem liczyć nawet gdy to ja się zagapiłęm. Jeżeli chcecie zbojkotować pożądną firmę to znajdźcie najpierw podstawy. Większą część swojego życia spędzam na podróżach i wiem jak zachowują się nadgorliwi pasażerowie. Szanowna redakcjo podłego oelektronicznego brukowca!!! Dlaczego upieracie się przy tym by zostać cybertrolem? W dzisiejszych czasach to już nie jest COOL!!! Czy naprawdę pomówienia to wasz sposób na przeżycie? Jeśli czujecie się świetnie z tym że obsmarowaliście ludzi którzy tworzą transport od lat z wielkim doświadczeniem i poświęceniem to znaczy że o ludziach nie wiecie nic i prowadzenie takiej "inicjatywki" rodem z pod wiejskiego płotu to szczyt waszych możliwości intelektualnych. Wesołych świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale jest to bus rejsowy, nie wycieczkowy, więc jedzie według obowiązującego rozkładu jazdy. Rozumiem, że jeśli pasażerka wyszłaby z pociągu na stacji i się spóźniła, maszynista również powinien czekać? Poza tym określenie "busiasz" ma wydźwięk pejoratywny, podobnie jak "dziennikarzyna". Warto pomyśleć przed publikacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  gdzie   obowiązkowa przerwa dla kierowcy  45 min lub 15 min a następnie 30 min  a może by tak zainteresować tą sprawą INSPEKCJĘ TRANSPORTU  no gdzie te  przystanki  na trasie KRAKÓW -LUBLIN i tu mamy cię  cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Pańśtwo nadgorliwie komentujący!!! Jeżeli kierowca informuje że może stać tylko 5 minut to oczywistym jest że pasażer powinien się dostosować. 
  szanowny panie nie każdy umie się w 5 minut wyszczyć a tym bardzie wystrać, zrozumiałeś, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...